Chcete urobiť zo svojho multitioolu LEATHERMAN jeste osobnejší Vec? Chcete podarovať sve Liptovský si darovať Jim Exkluzívny darček, je praktický 100% funkčný, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov? So zárukou 25 rokov?

Dajte svojmu Leatherman Meno!

Na Vaše želanie Vám radi pomôžeme s výberom správneho typu Multitool LEATHERMAN, ktorá sa bude najviac hodiť. Pomôžeme Vám s výberom fontu zadarmo zašleme vizualizáciu daného Multitool LEATHERMAN Spoločne sa Menom fonty, ktoré si vyberiete.

Sme samozrejme schopní gravírovať aj špeciálna konštrukcia na vami zvolenej viacúčelového. Chcete Dat Konečne Niečo s trvalou hodnotou neuveriteľnou funkčnosťou, ktorá sa stane každodenným pomocníkom Nech Už ste kdekoľvek! V práci, nie cestách, Na vode, na horách, na záhrade, na bicykli, alebo jednoducho v meste?

...... Dajte Meno svojmu Leatherman!

Pre Individuálne ponuku kontaktujte naše obchodné oddelenie .

Lámete si Hlavu, čo dať svojim obchodným partnerom, Ako vianočný darček? Organizujete špeciálna udalosť, Alebo prezentácií neviete, čo pre Vašich klientov? Máte dosť vín v igelitkách? Zbytností, čo sa dávajú, ABY ste nieco Dali?

Darujte Multitool Leatherman s logom Vašej firmy!

Darujte Konečne niečo, čo má trvalú hodnotu 100% funkčnosť, čo sa vám nerozsype Po par použitiach. Darujte, čo Vaše Partnermi poteší, čo budú mať stále pri sebe, čo im pomôže v krajných situáciách, čo im prinesie radosť, že ho MAJÚ môžu pomáhať ostatným na VŠE s logom Vašej firmy! Vznikne tým súvisiace, ktoré by si mali všetci Prat. Pozitívne emócie Mazi Vasu firmou a klientom.

Chcete darovať najvšestrannejšieho pomocníka? Darujet Multitool LEATHERMAN!

Pomôžeme Vám s výberom Multitool LEATHERMAN, zadarmo pripravíme vizualizáciu s Vaším logom. Radi sa o Vas postaráme pre Individuálne ponuku kontaktujete naše obchodné oddelenie .

Realizace

 

Umiestnenie gravírovanie:

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Wiley X, Adventure Menu, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena